Purjelaev üritusteks

Suwitamine – mitte paaniline – vaid organiseeritud!

Suwitamatuse, selle tänapäeval üsna levinud haiguse efektiivseks raviks avatakse läheneva suve kuudel Saaremaal turismitoode kus kaasaegse teaduse köigi saavutustega loodetakse suwitamise tövest ja sellega kaasnevatest närvisüsteemi häiretest peagi jagu saada.
Ajalooline purjelaev asub Lääne-Eesti saarestikus, looduslikult kaunis paigas, mis igati vastab tänapäeva kurortoloogia nöuetele. Köigile kes tunnevad vajadust, palume kiirustada.

Ma kordan et hullemini kui viiruslik gripp hakkab meid kummitama suwitustöbi! Suwitamiseta olekus kaasneb närvilikkus, üldfüüsiline kurnatus – mis ühiskonna terve liikme vöivad muuta passiivseks vöi loiuks. Ka suwitamatute söögiisuga pole köik korras – neid iseloomustab söögiisu täielik puudumine vöi taltsutamatu aplus. Mis aga köige tähtsam – selle tulemusena kahaneb märgatavalt suutlikkus sooritada edukalt vastutusrikkaid tööoperatsioone.

Kehakultuuriks vajalikku instrumentaariumi ja hästi käituvaid koeri on lubatud kaasa vötta. Ravimeid kaasa vötta pole lubatud. Riietus sportlik.

Lisaküsimused 56474466 (Hoppet)

Vöimalikud gruppidele privaatreisid Abrukale ja Arensburgi lahesöidud, pardale vöimalik tellida toitlustus – küsi pakkumist!. Käime ka Päikeseloojangusöitudel ning toimuvad Live-muusikaöhtu kontserdid purjelaeva pardal.

* Ilmastikust – üldiselt siin ilmateadete lugemisele suurt röhku pole mötet rahval panna kuna siit Kuressaare ja Abruka äärest hoiab omaette ilmahoovus asju omamoodi paigas ja miskitpidi suunab asju eemale. Ilma kohta küsige julgelt meeskonnalt eelnevalt ja ega kedagi maru sisse ei veeta – äärmuslikest ilmastikuoludest antakse teada. Merekaruliste kohtumisteni!

© 2022: Active Life | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress