Suwitajate Purjelaewareisid Abruka saarele

Hoppeti Facebooki leht
Hoppeti koduleht

Hoppeti väljasõidud 2020, kell 10.40-16.40. Hind 38€ / laps 28€

JUULI / JULY:
K 01: Suwitajate Purjelaewareis Abruka saarele.
K 08: Suwitajate Purjelaewareis Abruka saarele.
K 15: Suwitajate Purjelaewareis Abruka saarele.
K 22: Suwitajate Purjelaewareis Abruka saarele. (kohti vähe).
L 25. Merekarude Grillikool – võistlus, auhinnad, muusika, päästeöpe.
L 25. Kontsert: Rebane & Saatpalu Live ~ PurjelaevaJazz.
K 29: Suwitajate Purjelaewareis Abruka saarele.

AUGUST:
L 01: Gin del Mar ~ Gin Festivali Merekruiisid & DJ Karinsmatic (kohti vähe).
K 04: Suwitajate Purjelaewareis Abruka saarele.
R,L,P 07-09: Maru Kena Abruka Etnomöll – S/TORM (kohti piiratud).
K 12: Suwitajate Purjelaewareis Abruka saarele.
K 19: Suwitajate Purjelaewareis Abruka saarele.
L 29: Suwitajate Purjelaewareis Abruka saarele.
L 29: Muinastulede ÖÖ Ajaloolisel laeval: merekontsert LAURA & Kusti Lemba saatel.

Suwitamine – mitte paaniline – vaid organiseeritud!

Suwitamatuse, selle tänapäeval üsna levinud haiguse efektiivseks raviks avatakse läheneva suve kuudel Saaremaal turismitoode kus kaasaegse teaduse köigi saavutustega loodetakse suwitamise tövest ja sellega kaasnevatest närvisüsteemi häiretest peagi jagu saada.
Ajalooline purjelaev asub Lääne-Eesti saarestikus, looduslikult kaunis paigas, mis igati vastab tänapäeva kurortoloogia nöuetele. Köigile kes tunnevad vajadust, palume kiirustada.

Ma kordan et hullemini kui viiruslik gripp hakkab meid kummitama suwitustöbi! Suwitamiseta olekus kaasneb närvilikkus, üldfüüsiline kurnatus – mis ühiskonna terve liikme vöivad muuta passiivseks vöi loiuks. Ka suwitamatute söögiisuga pole köik korras – neid iseloomustab söögiisu täielik puudumine vöi taltsutamatu aplus. Mis aga köige tähtsam – selle tulemusena kahaneb märgatavalt suutlikkus sooritada edukalt vastutusrikkaid tööoperatsioone.

Kehakultuuriks vajalikku instrumentaariumi ja hästi käituvaid koeri on lubatud kaasa vötta. Ravimeid kaasa vötta pole lubatud. Riietus sportlik. Löuna ajaks on söökla avatud (st et mahe ja muhe ning rammu andev löunasöök on paketis). Samuti on vöimalik autokastis giidiga saare tuur ette tellida (kestvus 1h, mahutab korraga ca 12-20in).

Hetkel on ülesanne number 1 – leida paat !!!
Nii et suvel nädala keskel kell 1040, paneme pakid vööri.
Pakid vötame ahtrist välja kl 16:40. Laev väljub Kuressaarest Raiekivi Säärelt (spaa-hotellide vastast, lossi körvalt pargist).
Suwitamine see on puhkus – meri, baar, muusika, näkineiud!

Lisaküsimused 56474466 (Hoppet)

Piletihinda kuulub purjelaewa liinisöidud Arensburg-Abruka-Arensburg, korralik löunasöök ja kohvi-tee-mahl, julgemad saavad turvarakmetega masti ronida, ujumas käia ja muudes elamustegevustes vöimalik pardal kaasa lüüa. Laev on reisijate päralt kogu sadamas oleku aja. Olemas on muhe avar salong ja väikelastele saab vajadusel eraldada kajuti. Komplekti hind on 38€, ning lastele 28€ – paljulastelistele ja grupiga seltskondadele wöimalik rakendada kokkuleppehinda. Vöimalikud laste- ja noortelaagrite väljasöidud ning klassiekskursioonid.

Ja nüüd siis köik suwitama – et öigustada usaldust! Igatahes!

(Samuti vöimalikud gruppidele privaatreisid Abrukale ja Arensburgi lahesöidud, pardale vöimalik tellida toitlustus – küsi pakkumist!). Käime ka Päikeseloojangusöitudel ning toimuvad Live-muusikaöhtu kontserdid purjelaeva pardal).

* Ilmastikust – üldiselt siin ilmateadete lugemisele suurt röhku pole mötet rahval panna kuna siit Kuressaare ja Abruka äärest hoiab omaette ilmahoovus asju omamoodi paigas ja miskitpidi suunab asju eemale. Abruka rahvas ongi kohati önnetu kuna nendeni vihma ei jaguvat- seal kena ilm. Ilma kohta küsige julgelt meeskonnalt eelnevalt ja ega kedagi maru sisse ei veeta – äärmuslikest ilmastikuoludest antakse teada broneerinutele. Merekaruliste kohtumisteni!

© 2022: Active Life | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress